Kurz keramiky

KURZ KERAMIKY „KDYŽ ZEM DÁ HLÍNU“

První kurz keramiky se povedl. Kreativně naladění tvůrci vyrobili vesničku různorodých chaloupek. Na svět přišlo i několik andělů velkých i malých všechny se srdcem na dlani. Ke slovu přišla i výroba drobných ozdobiček na stromeček či vánoční větvičky na stůl.

Baví-li Vás práce s hlínou a chcete se naučit nové keramické techniky, případně realizovat své umělecké nápady, přijďte. Nastartujete, nebo můžete rozvinout svůj tvůrčí potenciál v našem keramickém kurzu.

Pomůžeme Vám objevit krásu práce s hlínou – povedeme Vaši ruku, ale nebudeme vás omezovat v nápadech, ba naopak rádi se s Vámi o ně podělíme a pomůžeme je zrealizovat. Proto můžete přicházet i s vlastními náměty a společně budeme hledat nejlepší cestu, jak dojít k vysněnému výsledku.

Přijďte si vyrobit keramický tác pod štrůdl, misku či drobné předměty k výzdobě velikonoc. Kurz je určen pro začátečníky i pokročilé.

Tvořivé podvečery  -  začínáme v úterý 11. 2. 2020 od 16:00 hodin v keramické dílně Střední školy hospodářské a lesnické Frýdlant, pracoviště Bělíkova.

Kurz keramiky

Kurz keramiky

4 3 2