OLYMPUS DIGITAL CAMERA

REGIONÁLNÍ KOLO JÍZDY ZRUČNOSTI TRAKTOREM S PŘÍVĚSEM

Regionální kolo jízdy zručnosti traktorem s přívěsem pro Ústecký kraj a Liberecký kraj proběhlo v úterý 30.4.2019 ve Frýdlantu.

Letošní ročník jízdy zručnosti traktorem s vlekem, který pořádá Zemědělský svaz ČR v rámci projektu Zemědělství žije ve spolupráci se středními školami a učilišti se zemědělským zaměřením, je v plném proudu. V současné době se konají v osmi oblastech regionální kola, z každého budou nominováni první tři soutěžící z kategorie chlapci a vítězka kategorie dívky do celostátního finále.
Regionální kolo pro Ústecký kraj a Liberecký kraj proběhlo 30. dubna 2019 ve Střední škole hospodářské a lesnické ve Frýdlantu. Zúčastnilo se ho celkem devět soutěžících ze tří škol, a to ze Střední odborné školy a Středního odborného učiliště Česká Lípa, z Gymnázia a Střední odborné školy Podbořany a samozřejmě z pořádající Střední školy hospodářské a lesnické Frýdlant.

V kategorii „chlapci“ bylo pořadí na prvních třech místech následující:
1 místo – Filip Buchar, Střední škola hospodářská a lesnická, Frýdlant
2. místo – Ondřej Koláček, Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany
3. místo – Lukáš Baloga, Střední škola hospodářská a lesnická, Frýdlant
Protože podle postupového klíče do celostátního finále může z jedné školy postoupit pouze jeden soutěžící, byl v této kategorii vedle Filipa Buchara a Ondřeje Koláčka nominován Robert Špic ze Střední odborné školy a Středního odborného učiliště Česká Lípa, který se s těsným časovým odstupem umístil na čtvrtém místě,.
V kategorii „dívky“ se na prvním místě umístila a do celostátního finále postupuje Karolína Tomášková ze Střední odborné školy a Středního odborného učiliště Česká Lípa.
Děkujeme všem skvělým závodníkům za účast, vítězům gratulujeme a těšíme se na setkání v Městci Králové, kde 29. května změří své dovednosti s vítězi ostatních regionálních kol v celostátním finále jízdy zručnosti traktorem s přívěsem.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA